Bekçi Tur Sistemi - Bekçi Tur

bekçi tur sistemi
0212 221 03 20
İçeriğe git

Ana menü:

Bekçi tur sistemi alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Bekçi Tur
Yayınlayan içinde Bekçi Tur Sistemi Yazıları ·


Bekçi Tur Sistemleri ile gece gözünüz arkada kalmasın. Güvenlik personeliniz, bekçiniz devriye turuna çıkıyor mu bunun için yapmanız gereken Adilo PR9650 bekçi tur sistemi almak ve iş yerinize kurmak. Sonra her sabah bekçileriniz nereleri dolaşmış raporlamak.

Bekçi tur sistemleri belirli periyotlar ile güvenlik personelinizin dolaşmasını istediğiniz bölgeleri dolaşıp dolaşmadığını kontrol etmenizi sağlayan elektronik sistemlerdir.
Bekçi tur kalemi, bekçi tomu, güvenlik tomu, ve devriye tur programının oluşturduğu sistemin adına bekçi tur sistemleri denir.

Bekçi tur sistemi alırken dikkat edilmesi gerekenler, firmaların satmış oldukları sistemler genelde aynı ürünlerden oluşur. Türkiye de üretim yapan iki firma ve yurtdışından ithal edilen ürünlerdir. Yurtdışı ürünler, tamir masraflarının yüksek ve yedek parça stoğunun Türkiye de olmamasından dolayı biz Adilo Bilişim olarak tavsiye etmiyoruz. Örnek verecek olursak ithal bir üründe işlemci yandığı zaman mecbur yeni bir cihaz almanız gerekmektedir. Yerli ürünler tercih ederken üretici firmanın tavsiye ettiği firmalardan almanızı önereriz, ürüne tam olarak teknik destek veremeyen firmalardan aldığınız ürünler size iki ürün maliyeti çıkartırlar. Tam olarak ürüne hakim olamayan firma size kurulum yapamayacak yada isteklerinize göre ayar yapamayacak ve siz ürünü çalıştırmak için tam donanımlı bir firmaya servis ücreti ödeyerek bekçi tur sisteminizi kurduracak normal şartlarda daha uyguna mal edeceğiniz ürüne daha fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

Adilo Bilişim sektörde bilgi birikim açısından diğer firmaların çok önünde ve üretici firmalar tarafından tavsiye edilen fiyat politikasını “uygun fiyat kaliteli hizmet” olarak belirlemiştir. Aynı ürünü uygun fiyata almak varken daha fazla para ödemek çok mantıklı bir davranış değildir, bizden ürün alın yada almayın 0850 304 4 104 nolu telefondan bekçi tur sistemleri konusunda soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.
Devriye Tur Kontrol Sistemi

Bekçi Tur
Yayınlayan içinde Bekçi Tur Sistemi Yazıları ·


Bekçi Tur Sistemleri Ne İşe Yarar ?


Bekçi Tur Sistemleri ile gece gözünüz arkada kalmasın. Güvenlik personeliniz, bekçiniz devriye turuna çıkıyor mu bunun için yapmanız gereken Adilo Pr9650 bekçi tur sistemi almak ve iş yerinize kurmak. Sonra her sabah bekçileriniz nereleri dolaşmış raporlamak.

Bekçi tur sistemleri

belirli periyotlar ile güvenlik personelinizin dolaşmasını istediğiniz bölgeleri dolaşıp dolaşmadığını kontrol etmenizi sağlayan elektronik sistemlerdir.

Bekçi tur sistemi alırken dikkat edilmesi gerekenler

, firmaların satmış oldukları sistemler genelde aynı ürünlerden oluşur. Türkiye de üretim yapan iki firma ve yurtdışından ithal edilen ürünlerdir. Yurtdışı ürünler, tamir masraflarının yüksek ve yedek parça stoğunun Türkiye de olmamasından dolayı biz Adilo Bilişim olarak tavsiye etmiyoruz. Örnek verecek olursak ithal bir üründe işlemci yandığı zaman mecbur yeni bir cihaz almanız gerekmektedir. Yerli ürünler tercih ederken üretici firmanın tavsiye ettiği firmalardan almanızı önereriz, ürüne tam olarak teknik destek veremeyen firmalardan aldığınız ürünler size iki ürün maliyeti çıkartırlar. Tam olarak ürüne hakim olamayan firma size kurulum yapamayacak yada isteklerinize göre ayar yapamayacak ve siz ürünü çalıştırmak için tam donanımlı bir firmaya servis ücreti ödeyerek bekçi tur sisteminizi kurduracak normal şartlarda daha uyguna mal edeceğiniz ürüne daha fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

Adilo Bilişim sektörde bilgi birikim açısından diğer firmaların çok önünde ve üretici firmalar tarafından tavsiye edilen fiyat politikasını “uygun fiyat kaliteli hizmet” olarak belirlemiştir. Aynı ürünü uygun fiyata almak varken daha fazla para ödemek çok mantıklı bir davranış değildir, bizden ürün alın yada almayın 0850 304 4 104 nolu telefondan bekçi tur sistemleri konusunda soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.Bekçi Tur Sistemi Nasıl Kullanılır ?

Bekçi Tur
Yayınlayan içinde Bekçi Tur Sistemi Yazıları ·Bekçi Tur Sistemi Nasıl Kullanılır ?


Görevli personel oluşturulan

kontrol noktalarını

belirlenen zaman dilimlerinde ziyaret ederek,alana yerleştirilen kontrol noktalarına Bekçi tur kalemini okutur.Tamamlanan devriye turlarının tümünün ardında Bekçi kalemi usb kablo yardımı ile bilgisaya bağlanır ve içindeki veriler aktarılır.

Bekçi tur yazılımı

ile Hangi personelin saat kaçta tura çıktığı, ne kadar zaman aralıkları ile noktalara ulaştığı ve toplam alanı ne kadar zamada kontrol ettiği bilgisayarda raporlanabilmektedir.
Kullanımı oldukça kolay olan Bekçi Tur Sisteminin cihaz tasarımı oldukça şık ve taşıması kolaydır.Bekçi Tur Sistemi Nedir?

Bekçi Tur
Yayınlayan içinde Bekçi Tur Sistemi Yazıları ·


Bekçi Tur Sistemi Nedir?


Personel ile kontrol ve korumanın sağlandığı alanların güvenlik ve emniyet gereksinimlerini karşılamak için planlanan devriye turlarının gerçekleşip gerçekleşmediğini kayıt altına alan sisteme

Bekçi Tur Sistemi

yada Devriye Tur Sistemi denir. Görevli personelinin oluşturulan kontrol noktalarını belirlenen zaman dilimlerinde ziyaret etmesi ile alanın kontrolü sağlanır. Daha sonra bilgisayar ortamına aktarılan veriler raporlanabilmektedir.

Günümüzde güvenlik görevlisi

(Bekçi) ile güvenliğini sağlayan bir çok kurum, kuruluş ve özel yaşam alanları bulunmaktadır. Bir çok kez karşılaştığımız, duyduğumuz, okuduğumuz, heberlerde izlediğimiz güvenlik personelinin dikkatsizliği yada görev ihlali sonucunda ortaya çıkan olumsuzluklar yaşanmaktadır.
Örneğin tesis alanının büyüklüğü, hava şartlarının olumsuzluğu (yağmur, kar, soğuk ,sıcak), deriye alanının çok katlı olması, fazla merdiven olması, personelin uyuması vb. durumlar güvenlik görevlisinin o an devriye programına uymaması için etken olabilir, Bekçi Tur sistemi personelinin görev ihlali sonucu oluşabilecek vandalizm, hırsızlık, kurumsal casusluk, yangın, su baskını ve zarar verici kazalar ile oluşabilecek can kayıplarını yada pahalı kayıpları önlemek için tasarlanmıştır.
Bekçi Tur Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Bekçi Tur
Yayınlayan içinde Bekçi Tur Sistemi Yazıları ·
Tags: BekçiDevriyeTurKontrolSistemi


Bekçi Tur Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Bekçi tur sistemi kurum ve kuruluşların doğru bir şekilde personelini izleme, güvenlik hizmetini üst seviyeye taşıma, daha etkin bir şekilde varlıklarını ve canını koruması için yardımcı olmaktadır.

Aslında bu sistem sadece güvenlik personeli tarafından kullanılıyormuş gibi yerleşmiş bir bilgi olsada durum öyle değil. Bekçi tur sistemi periyodik olarak kontrollün sağlanması gereken her alanda kullanılabilir. Örneğin bir fabrikada belirlenen bir alanın yada bir makinanın kontrolünü düzenli olarak sağlamak için yada bir üretim tesisinde veya bir temizlik şirketinde Bekçi Tur sistemi kullanılabilir. Yani Bekçi Tur sistemi (Devriye tur kontrol sistemi) Hava alanları fabrikalar,Güvenlik şirketleri, Eğitim Enstitüleri, Emlak Konut Şirketleri, Maliye Enstitüleri, Depo Departmanları, Üretim tesisleri, Özel yaşam alanları, siteler ve Plazalar gibi birçok kurum ve kuruluşta kullanılabilmektedir.Bu nedenle artık bir çok yerde bekçi tur sistemi kullanılmaktadır.
Copyright © 2017 DkmWeb. Tüm hakkı saklıdır.

ADİLO BİLİŞİM GÜVENLİK
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:9 No:1247 Şişli / İstanbul 34384
Tel: 0212 221 03 20
Tel: 0850 304 4 104
Email: info@adilobilisim.com


Hizmetlerimiz
Geçiş Kontrol Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Turnike Sistemleri
Yazılımlar

İçeriğe dön | Ana menüye dön